OYUN SALONU KURULUMU


AS PARK OYUN MAKİNELERİ

AS PARK OYUN MAKİNELERİ, YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA OYUN SALONU KURULUMUOYUN PARKI KURULUMU VE OYUN MAKİNELERİ SATIŞ VE PAZARLAMA HİZMETİ SUNMAKTADIR. DÜNYANIN ÖNDE GELEN OYUN MAKİNELERİNİ HİZMETİNİZE SUNUYORUZ.  AS PARK OYUN MAKİNELERİ, MÜŞTERİLERİN MAKSİMUM KAZANMALARI İÇİN DOĞRU PROJELER SUNARAK ANAHTAR TESLİM OYUN MAKİNESİ SALONLARI KURMAKTADIR. KRAL PARK OYUN MAKİNELERİ İLE EĞLENCE SEKTÖRÜNE RENK KATIYORUZ.


OYUN MAKİNELERİ SEKTÖRÜNDE İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ HER NOKTADA SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİNE EN İYİ ŞEKİLDE YANSITAN FİRMAMIZ; SEKTÖRDE YENİ EĞİLİM VE YENİLİKLERİ ÖNGÖREREK TÜM SATIŞ VE SERVİS HİZMET SÜREÇLERİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEKTEDİR. MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIMI VE YENİLİKÇİ ÇİZGİSİ İLE MODERN SERVİS VE PAZARLAMA ANLAYIŞINI SEKTÖRDEKİ DENEYİMİ İLE BİRLEŞTİREN KRAL PARK OYUN MAKİNELERİ, AYNI ZAMANDA SEKTÖRDE STANDARTLARI SÜREKLİ YÜKSELTMEKTEDİR.

OYUN SALONU KURULUMU

OYUN SALONU KURULUMU HİZMETİ SUNAN KRAL PARK OYUN MAKİNELERİ; YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA EĞLENCE SEKTÖRÜNE KATKI SUNMAKTADIR. TÜRKİYE’NİN EN İYİ TİCARİ OYUN MAKİNELERİ STOKLARINA SAHİP OLAN FİRMAMIZ, ANAHTAR TESLİM OYUN SALONU KURULUMU YAPMAKTADIR. HİZMETLERİMİZ ARASINDA, OYUN SALONU KURULUMU, OYUN PARKI KURULUMU, EĞLENCE OYUN MAKİNELERİ SATIŞI, OYUN MAKİNELERİ YEDEK PARÇA SATIŞI, EĞLENCE MERKEZİ MAKİNE BAKIM VE SERVİS HİZMETİ, TEKNİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ BULUNMAKTADIR.

OYUN PARKI KURULUMU

OYUN PARKI KURULUMU HİZMETİ SUNAN KRAL PARK OYUN MAKİNELERİ; YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA EĞLENCE SEKTÖRÜNE RENK KATMAKTADIR. MÜŞTERİ ODAKLI FİYAT POLİTİKASI, EN KALİTELİ OYUN MAKİNELERİ SATIŞ VE SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS HİZMETİ İLE ÖN PLANDA OLAN FİRMAMIZ; SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNAR. OYUN PARKI KURULUMU VE OYUN MAKİNELERİ İÇİN MUTLAKA BİZİ ARAYIN. SİZLERE EN UYGUN FİYAT VE EN İYİ HİZMETİ SUNALIM.

OYUN MAKİNELERİ İSTANBUL

OYUN MAKİNELERİ İSTANBUL İÇİN FİRMAMIZ, OYUN MAKİNELERİ HİZMETİ VERMEKTEDİR. OYUN MAKİNELERİ SEKTÖRÜNDE LİDER OLAN KRAL PARK OYUN MAKİNELERİ, EN İYİ OYUN MAKİNELERİ SATIŞI YAPMAKTADIR. İSTANBUL OYUN MAKİNELERİ KAPSAMINDA EĞLENCE SEKTÖRÜNE ANAHTAR TESLİM OYUN MAKİNELERİ HİZMETİ SUNUYORUZ. İSTANBUL OYUN MAKİNELERİ HAKKINDA BİZE ULAŞIN. OYUN MAKİNELERİ İÇİN BİZİ ARAYIN.

Satış & Kurulum

SATIŞ & KURULUM

TÜRKİYE VE YURTDIŞI KURULUM

En İyi Projelendirme

EN İYİ PROJELENDİRME

PARA KAZANDIRACAK PROJELENDİRME

Profesyonel Ekip

PROFESYONEL EKİP

TECRÜBELİ UZMAN KADRO.
PROJELENDİRME

AS PARK OYUN SALONU TASARIMI VE PROJELENDİRME

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ŞİRKETİMİZDE MİSAFİR EDEREK SHOWROOMUMUZDA GEZME MAKİNELERİ TANIMA İMKANI SUNUYORUZ. AYRICA SİZLERE EN UYGUN PROJEYİ SİZLERİN İSTEKLERİNE BAĞLI KALARAK OLUŞTURUYORUZ.

OYUN SALONU KURMAYA KARAR VERDİĞİNİZ MEKANINIZA EXPERTİZ&KEŞİF HİZMETİ ALARAK BU HİZMETİ SİZLERE MİSAFİR OLARAK YERİNİZDE SUNUM YAPILABİLMEKTEDİR.

SİTEMİZDEKİ EXPERTİZ&KEŞİF BÖLÜMÜNDEN DETAYLARA ULAŞABİLİRSİNİZ. 

AS PARK 

آلات لعبة تعمل بقطع النقود المعدنية
KEŞİF & EXPERTİZ

AS PARK OYUN SALONU TASARIMI EXPERTİZ HİZMETİ

FİRMAMIZ SİZ MÜŞTERİLERİMİZE AÇICAĞINIZ OYUN SALONU HAKKINDA BİLGİLENDİRMEK VE FARKLI BAKIŞ AÇISI İLE BİRLİKTE, TECRÜBELERİNİ SİZİ YÖNLENDİRMEK AMACI İLE MEKANINIZDA EXPERTİZ HİZMETİ VERİYORUZ.

OYUN SALONU YAPMAK İSTEDİĞİNİZ YERİNİZE GELİYORUZ. YERİNİZE UYGUN MAKİNELERİN LİSTESİNİ , UYGUN PROJEYİ SİZLERE SUNARAK OLMASI GEREKTİRENLERİ SİZLERE SUNUMUNU YAPIYORUZ.

ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERİN NASIL OLMASI GEREKTİĞİNİ DENEYİMLİ OLARAK MAKİNE YERLEŞİM PLANINI SİZLERE ANLATIRKEN , OYUN MAKİNESİ GÖRSELLERİ İLE ÜRÜNLERİDE SİZLERE TANITIYORUZ.

EXPERTİZ ÜCRETİ FİRMAMIZ TARAFINDAN BELİRLENMEKTE OLUP , OYUN SALONU ALIMINI FİRMAMIZDAN YAPMANIZ HALİNDE ALINAN ÜCRET GERİ İADE EDİLİYOR.

0 216 30 48 96

AS PARK


Anahtar Teslimi Oyun Salonu Kurulumu

ANAHTAR TESLİMİ OYUN SALONU KURULUMU

AS PARK ANAHTAR TESLİMİ OYUN SALONU KURULUMU

OYUN SALONLARI SİZLERİN BÜTÇENİZE VE MEKÂNINIZIN METREKARESİNE GÖRE PROJELENDİRİLİR. FİRMAMIZA METREKARE VE BÜTÇE BİLGİSİ VERİLDİĞİNDE ŞİRKETİMİZDE VEYA SİZİN YERİNİZDE EXPERTİZ HİZMETİ ALARAK MAKİNE SUNUMU YAPILIR. SİZLERİN İSTEKLERİNE BAĞLI KALARAK PROJELENDİRME YAPILIR. PROJE VE ÜRÜN LİSTESİ OLUŞTURULUR. ÜRÜN LİSTESİNDEKİ ÜRÜNLER TEK TEK FİYATLANDIRILIR. BU İŞLEM MÜŞTERİNİN ARAŞTIRMASINI VE DİĞER FİRMALAR İLE KARŞILAŞTIRMASINI KOLAYLAŞTIRMAK ADINA YAPILMAKTADIR. MÜŞTERİ BİZİM PROJEMİZİ SATIN ALMAK İSTEDİĞİNDE SÖZLEŞME YAPILIR. MEKÂNA KESİF VE ÖLÇÜ AMAÇLI EXPER VE TEKNİK EKİP GÖNDERİLİR. SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN TARİHTE OYUN SALONU MONTAJI VE KURULUMU YAPILIR.

MÜŞTERİ HAKLARI

:: SATIŞ SÖZLEŞMESİNE İSTEDİĞİ HAKLARI EKLEYEBİLİR.

:: ÜRÜN KURULUM VE MONTAJ GECİKMESİ DURUMUNDA CEZAİ İŞLEM

:: ALINAN ÜRÜNLERİN GERİ SATIN ALINMA GARANTİSİ

:: BELLİ BİR SÜRE İÇERSİNDE JETON SAYISI DÜŞÜK ÜRÜNLERİN DEĞİŞİM GARANTİSİ

:: ÜRÜNLERİN GARANTİ BELGESİ

:: OYUN SALONU DANIŞMANLIK HİZMETİ

OYUN SALONU KURULUMU İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ. 05325471301

ملعب للأطفال ومركز الترفيه

آلات لعبة تعمل بقطع النقود المعدنية

OYUN SLONU KURULUM İÇİN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN 

www.oyunsalonukurulum.com 


OYUN SALONU KURULUMU M2 FİYATI

OYUN SALONU KURULUMU M2 FİYATI

ANAHTAR TESLİM OYUN SALONU KURULUMU 12 TAKSİT FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN. ANAHTAR TESLİM OYUN..

3.000,00TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)