Şartlar & Koşullar

ŞARTLAR & KOŞULLAR

SİTE GÜVENLİĞİ
- KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ 
- KARGO ÜCRETİ
- KURULUM ÜCRETİ
- YETKİLİ SERVİS KURULUM TALEBİ
- ÜRÜN İADE
- GİZLİLİK


SİTE GÜVENLİĞİ
SİTE GÜVENLİĞİ 128 BİT SSL SERTİFİKASI İLE KORUNMAKTADIR. 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
SİTEMİZ ALT YAPISINDA KREDİ KARTI NUMARALARINIZ KESİNLİKLE SAKLANMAMAKTADIR. BU SEBEPLE İSTEĞİNİZ DIŞINDA HER HANGİ BİRİNİN SİZİN BİLGİNİZ OLMADAN İŞLEM YAPMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. KALDI Kİ AYNI SİPARİŞ NUMARASI İLE İKİNCİ KEZ İŞLEM YAPILMASI DA MÜMKÜN DEĞİLDİR. GÜVENİLİR İNTERNET SİTELERİNDEN ONLİNE ALIŞVERİŞ YAPMAK, FİZİKSEL POSLARDAN YAPILAN ALIŞVERİŞLERDEN ÇOK DAHA GÜVENLİDİR. SİTEMİZDE UYGULANAN GÜVENLİK DUVARLARI KART BİLGİLERİNİZİ SANİYENİN ONDA BİRİ GİBİ KISA BİR ZAMANDA ŞİFRELEYEREK BANKANIZA ULAŞMASI İÇİN GÖNDERİM YAPAR VE AYNI HIZLA BANKANIZDAN ONAY VEYA RED BİLGİSİ ALINIR. BU ŞİFRELEME SİSTEMİ DÜNYA ÜZERİNDE BİLİNEN EN YÜKSEK GÜVENLİK SİSTEMİ OLUP ŞİFRENİN KIRILMASI İÇİN BİR YILDAN FAZLA SÜRE GEREKTİĞİ BİLGİSİ YAYGINDIR. 

KARGO ÜCRETİ
BODRUMLANGİRT.COM' ALACAĞINIZ ÜRÜNLERİN HİÇ BİRİNDE SİZDEN HER HANGİ BİR ÜCRET TALEP EDİLMEZ. KARGOLARIMIZDAN TL, ÖLÇÜ VEYA AĞIRLIK GİBİ KISITLAMALAR OLMADAN ÜCRETSİZ FAYDALANABİLİRSİNİZ. 

KURULUM ÜCRETİ
LANGİRTİN.COM'DAN ALACAĞINIZ ÜRÜNLER KISMEN DEMONTE OLARAK ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR. KURULUM TALİMATI VE EKİPMANLARI İLE KOLAYCA BİRKAÇ PARÇASINI BİRLEŞTİREREK KURULUMUNU TAMAMLAYABİLİRSİNİZ. 


ÜRÜN İADE
TÜKETİCİ HAKLARI GEREĞİNDE ALDIĞINIZ ÜRÜNDEN CAYMA HAKKINIZ 7 GÜN İLE SINIRLANDIRILMIŞTIR. BU SÜRE ZARFINDA HİÇBİR MAZERET BELİRTMEDEN (KOLİSİ HASAR GÖRMEMİŞ VE FATURASI İLE BİRLİKTE)ÜRÜNÜN İADESİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. FATURASIZ VE 7 GÜNÜ GEÇMİŞ İADELER TARAFIMIZDAN KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. SATICI ÜRÜNÜN İADESİNDEN DOĞAN PARA İADESİNİ, ÖDEME ŞEKLİ NASIL GERÇEKLEŞMİŞ İSE AYNI YOLDAN VE 30 GÜN İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK İLE YÜKÜMLÜDÜR. ÜRÜNDEN KEYFİ CAYMA HAKKI KULLANILDIĞINDA KARGO ÜCRETİ ALICI TARAFINDAN KARŞILANMAK DURUMUNDADIR. ÜRÜNLERİN AYIPLI OLMASI DURUMUNDA İSE İADE SÜRESİ 30 GÜN İLE SINIRLANDIRILMIŞ OLUP, YETKİLİ SERVİSİN RAPORU DOĞRULTUSUNDA İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLEBİLECEKTİR. BU DURUMDA KARGO ÜCRETİ SATICI TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR. BU SÜRE ZARFI DIŞINDAKİ TÜM ÜRÜNLER BULUNDUĞUNUZ İLDEKİ YETKİLİ SERVİS İLE GÖRÜŞÜLEREK TAMİR YOLUNA GİDİLEBİLİR. 

YUKARIDAKİ AÇIKLAMALAR DIŞINDA SORMAK İSTEDİKLERİNİZ İÇİN İNFO@BODRUMLANGİRT.COM ADRESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ